Investujeme do ICO projektov

Projekty Initial Coin Offering (ICO) ukrývajú v sebe potenciál veľkého zisku.

Naši experti dôkladne analyzujú každý projekt. Investujeme len do projektov s najväčšou pravdepodobnosťou úspechu, ktoré spĺňajú prísne hodnotiace kritéria. Vďaka tomuto obchodnému prístupu sa môžete podieľať na vysokých ziskoch s akceptáciou výrazne obmedzeného rizika.

Čo je ICO?

Je to mechanizmus získavania finančných prostriedkov, v ktorom nové projekty predávajú svoje digitálne meny za americký dolár, euro, bitcoin, éter a pod. Ide o prvý verejný predaj digitálnej meny ešte pred tým, ako sa táto mena dostane na burzy.

Systém ICO je inšpirovaný klasickým IPO – Intial Public Offering, čo predstavuje verejnú ponuku akcií. V praxi to znamená, že ak chce firma získať dostatočný kapitál, môže istú časť svojich akcií verejne ponúknuť k predaju. Podobným spôsobom fungujú aj projekty ICO, kde spoločnosti predávajú svoje digitálne meny, aby získali kapitál. Verejnosť takto investuje svoje finančné prostriedky, pretože verí, že samotný projekt má reálnu šancu uspieť.

Aké sú najúspešnejšie ICO projekty?

ICO projekt ROI (návratnosť z investície)
NXT 598054%
IOTA 226013%
Ethereum 147877%
Neo 103133%
Spectrecoin 51328%

Vo všetkých vyššie uvedených ICO projektoch sa návratnosť z investície pohybovala v desaťtisícoch až stotisícoch percent. Takéto úspešne projekty z minulosti sa budú opakovať a s nami viete byť pritom.

Investovanie do kryptomien

Viac info

Investovanie do ICO projektov

Viac info