BitUp LLC

Sme americko slovenská spoločnosť pôsobiaca vo viacerých krajinách sveta,

ktorá umožňuje klientom zhodnocovať finančné prostriedky prostredníctvom kryptomien, na technológie blockchain a začínajúcich projektov.

Náš tím sa skladá z odborníkov dlhodobo pôsobiacich v tejto oblasti. Svoje znalosti a skúsenosti nadobudli úspešným manuálnym, či automatickým obchodovaním rôznych podkladových aktív. Prepojením najmodernejších technológií, softvéru, vedomostí a skúseností sme lídrami na trhu.

Výhody

spolupráce s nami

Nezávislosť

Nie sme viazaný žiadnymi investičnými podmienkami partnerov a zmluvných partnerov. Vďaka tomu máme slobodnú a nezávislú voľbu výberu investovania finančných prostriedkov. Vlastný kapitál spoločnosti investujeme rovnako ako kapitál našich klientov.

Ciele

Hlavnou prioritou je dosahovanie nadštandardných a dlhodobých výnosov pre našich klientov.

Vízia

Každoročne sa radiť medzi najstabilnejšie spoločnosti v tejto oblasti. Hlavným hodnotiacim kritériom je spokojnosť a ziskovosť každého jedného klienta.

Dôveryhodnosť

Spadáme pod americkú legislatívu, ktorej právny a obchodný poriadok je najdôveryhodnejší a najobjektívnejší na svete. Našimi partnermi sú najvýznamnejšie svetové banky, krypto burzy a softvérové spoločnosti.

Bezpečnosť

Svojim klientom poskytujeme nadštandardné zmluvné garancie. Finančné prostriedky klientov sú oddelené od majetku spoločnosti.

Jedinečný prístup

Pracujeme a chceme pracovať s limitovaným objemom finančných prostriedkov, pretože kladieme dôraz na plnenie obchodov, flexibilitu a ziskovosť.

Investovanie do kryptomien

Viac info

Investovanie do ICO projektov

Viac info